GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 194, wczoraj: 159
ogółem: 566 755

statystyki szczegółowe

Kontakty

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. crisq10 25
2. selbonge14 19
3. PatrykSzul 18
4. Mmucha 16
5. stepien4 16
6. WormeX 10
7. kresto 8
8. Rocket-r2 4
9. Johny07 3

Aktualności

TERMINARZ NA NOWY SEZON

  • autor: trenerJ, 2012-08-03 20:59

Wczoraj na stronie OZPNu ukazał się terminarz rozgrywek, który w całości umieszczony jest w rozwinięciu newsa. W najbliższym sezonie rozgrywek "A" Klasy gr. II juniorów będzie brało udział zaledwie 8 drużyn, nowe zespoły w naszej lidze to drużyna OZS Koniczynka-Guzikówka i KS "Florian" Rymanów Zdrój. Do niższej ligi została zdegradowana drużyna Jasołka Świerzowa, natomiast awans do Ligi Okręgowej uzyskała drużyna Partyzanta Targowiska. Nie zmierzymy się z Beskidem Równe, oraz Huraganem Jasionka zespoły te zostały przeniesione do innej grupy. Pierwsza kolejka dopiero 8 września. W meczu inauguracyjnym przyjdzie Nam zmierzyć się z OZS Koniczynka-Guzikówka. 

 

RUNDA JESIENNA SEZONU 2012/2013
KLASA "A" GR. II Junior, Trampkarz 
 
1 kolejka 8 września godz. 12,00 - 14,00
LKS "Karpaty " Klimkówka - KS "Florian" Rymanów Z.
ULKS "Burza" Rogi - LKS "Tęcza" Zręcin
LKS Głowienka - LKS Lubatówka
OZS Koniczynka-Guzikówka - GKS Krościenko Wyżne
 
2 kolejka  15 września godz. 12,00 - 14,00
LKS "Tęcza" Zręcin - LKS "Karpaty " Klimkówka
GKS Krościenko Wyżne - LKS Głowienka
LKS Lubatówka - ULKS "Burza" Rogi
KS "Florian" Rymanów Z. - OZS Koniczynka-Guzikówka
 
3 kolejka 22 września godz. 12,00 - 14,00
LKS "Karpaty " Klimkówka - LKS Lubatówka
ULKS "Burza" Rogi - GKS Krościenko Wyżne
LKS "Tęcza" Zręcin - KS "Florian" Rymanów Z.
LKS Głowienka - OZS Koniczynka-Guzikówka
 
4 kolejka 29 września godz. 12,00 - 14,00
GKS Krościenko Wyżne - LKS "Karpaty " Klimkówka
OZS Koniczynka-Guzikówka - ULKS "Burza" Rogi
LKS Lubatówka - LKS "Tęcza" Zręcin
KS "Florian" Rymanów Z. - LKS Głowienka
 
5 kolejka 6 października godz. 12,00 - 14,00
LKS "Karpaty " Klimkówka - OZS Koniczynka-Guzikówka
ULKS "Burza" Rogi - LKS Głowienka
LKS Lubatówka - KS "Florian" Rymanów Z.
LKS "Tęcza" Zręcin - GKS Krościenko Wyżne
 
6 kolejka 13 października godz. 12,00 - 14,00
LKS Głowienka - LKS "Karpaty " Klimkówka
ULKS "Burza" Rogi - KS "Florian" Rymanów Z.
GKS Krościenko Wyżne - LKS Lubatówka
OZS Koniczynka-Guzikówka - LKS "Tęcza" Zręcin
 
7 kolejka 20 października godz. 12,00 - 14,00
LKS "Karpaty " Klimkówka - ULKS "Burza" Rogi
KS "Florian" Rymanów Z. - GKS Krościenko Wyżne
LKS Lubatówka - OZS Koniczynka-Guzikówka
LKS "Tęcza" Zręcin - LKS Głowienka
 
RUNDA WIOSENNA SEZONU 2012/2013
KLASA "A" GR. II Junior, Trampkarz 
 
8 kolejka 27 kwietnia godz. 12,00 - 14,00
KS "Florian" Rymanów Z. - LKS "Karpaty " Klimkówka
LKS "Tęcza" Zręcin - ULKS "Burza" Rogi
LKS Lubatówka - LKS Głowienka
GKS Krościenko Wyżne - OZS Koniczynka-Guzikówka
 
9 kolejka 4 maja godz. 12,00 - 14,00
LKS "Karpaty " Klimkówka - LKS "Tęcza" Zręcin
LKS Głowienka - GKS Krościenko Wyżne
ULKS "Burza" Rogi - LKS Lubatówka
OZS Koniczynka-Guzikówka - KS "Florian" Rymanów Z.
 
10 kolejka 11 maja godz. 12,00 - 14,00
LKS Lubatówka - LKS "Karpaty " Klimkówka
GKS Krościenko Wyżne - ULKS "Burza" Rogi
KS "Florian" Rymanów Z. - LKS "Tęcza" Zręcin
OZS Koniczynka-Guzikówka - LKS Głowienka
 
11 kolejka 18 maja godz. 12,00 - 14,00
LKS "Karpaty " Klimkówka - GKS Krościenko Wyżne
ULKS "Burza" Rogi - OZS Koniczynka-Guzikówka
LKS "Tęcza" Zręcin - LKS Lubatówka
LKS Głowienka - KS "Florian" Rymanów Z.
 
12 kolejka 25 maja godz. 12,00 - 14,00
OZS Koniczynka-Guzikówka - LKS "Karpaty " Klimkówka
LKS Głowienka - ULKS "Burza" Rogi
KS "Florian" Rymanów Z. - LKS Lubatówka
GKS Krościenko Wyżne - LKS "Tęcza" Zręcin
 
13 kolejka 1 czerwca godz. 12,00 - 14,00
LKS "Karpaty " Klimkówka - LKS Głowienka
KS "Florian" Rymanów Z. - ULKS "Burza" Rogi
LKS Lubatówka - GKS Krościenko Wyżne
LKS "Tęcza" Zręcin - OZS Koniczynka-Guzikówka
 
14 kolejka 8 czerwca godz. 12,00 - 14,00
ULKS "Burza" Rogi - LKS "Karpaty " Klimkówka
GKS Krościenko Wyżne - KS "Florian" Rymanów Z.
OZS Koniczynka-Guzikówka - LKS Lubatówka
LKS Głowienka - LKS "Tęcza" Zręcin

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [422]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Czy drużynie GKS-u uda się wywalczyć awans w sezonie 2013/2014 ?


Jaką pozycję należy wzmocnić?

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
TS Piastovia Miejsce Piastowe - GLKS Błękitni Jasienica Rosielna
OZS Guzikówka Krosno - LUKS Burza Rogi
LKS Tęcza Zręcin - LKS Głowienka
WKS Beskid Równe - LKS Lubatówka
LKS Jasiołka Świerzowa - GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne

Ostatnie spotkanie

LKS LubatówkaGKS "Wisłok" Krościenko Wyżne
LKS Lubatówka 3:2 GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne
2014-05-24, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
GLKS Błękitni Jasienica Rosielna 4:0 OZS Guzikówka Krosno
LUKS Burza Rogi 5:2 LKS Tęcza Zręcin
LKS Głowienka WKS Beskid Równe
LKS Lubatówka 3:2 GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne
LKS Jasiołka Świerzowa 0:9 TS Piastovia Miejsce Piastowe

Kalendarium

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

GKS-Burza
Ładowanie...

Losowa galeria

KKS-GKS
brak zdjęć

Przyszli

 

Dominik Filar

 Patryk Bargieł

 Radosław Jurczak

 Rafał Józefczyk

 Łukasz Ślączka

 (Skończyli wiek trampkarza)

 

 

Konrad Rysz

Sylwester Majchrowicz

(Ostatnio bez klubu)

 

Odeszli

Przemysław Rymarz

Krystian Boczar

Krystian Rysz

Radosław Wilusz

 Patryk Szul

Krzysztof Leśniak

(Skończyli wiek juniora)

Adres

38-422 Krościenko Wyżne
ul.Sportowa 17