9. Johny07 3

Aktualno軼i

Remis w b這cie

• autor: selbonge14, 2010-09-12 15:25

Spotkanie GKS Kro軼ienko Wy積e-Pustyny - LKS G這wienka zako鎍zy這 si remisem 1:1.Bardzo szkoda tych dwóch straconych punktów,gdy zwyci瘰two by這 naprawd blisko...

LKS G這wienka na pocz徠ku spotkania przez 25 minut gra豉 w 9 (!).Mimo to GKS nie zdo豉 szybko strzeli gola.Wiadomo,byli鄉y cz窷ciej przy pi販e i atakowali鄉y,ale brakowa這 tego ostatniego podania lub celnego strza逝.Gdy go軼ie uzupe軟ili sk豉d,mecz si wyrówna.Pierwsz tak naprawd dogodn sytuacj do strzelenia gola mia zawodnik go軼i.Znalaz si on w sytuacji sam na sam,jednak jego strza zosta wybroniony przez naszego bramkarza,który popisa si znakomit interwencj.Wynik do przerwy brzmia 0:0.

GKS drug po這w rozpocz掖 od zmasowanych ataków.Ju na pocz徠ku mogli鄉y prowadzi,ale brakowa這 nam kilku centymetrów.Dobr sytuacj do strzelenia gola mia Nowak.Wykonywa on rzut wolny z 17 metrów,jednak pi趾a po jego strzale trafi豉 w s逝pek,a dobitk z dwóch metrów obroni bramkarz.Grali鄉y dobrze i cz窷ciej byli鄉y przy pi販e.Go軼ie próbowali szcz窷cia z kontrataków i kilkakrotnie zagrozili naszej bramce.Jednak to GKS zdoby pierwszego gola.Damian Wilusz zagra pi趾 do przodu do której wybieg bramkarz.Jednak futbolówka zatrzyma豉 si w b這cie co wykorzysta Radek Wilusz i wyprowadzi gospodarzy na prowadzenie.Dalej grali鄉y swoje i stwarzali鄉y gro幡e sytuacje.Jednak przypadkowa akcja i b陰d obro鎍y sprawi,瞠 przyjezdni mogli si cieszy z remisu.Do ko鎍a pozosta這 10 minut i mimo kilku sytuacji wynik si nie zmieni

Szkoda straconych punktów.Remis z pewno軼i nas niezadowala.Napewno nale膨 si podzi瘯owania dla wszystkich zawodników,którzy w ten mecz w這篡li du穎 walki,zostawiaj帷 na boisku sporo zdrowia.Du篡 wp造w na spotkanie mia stadion,który by w tragicznym stanie.Pi趾a niejednokrotnie sprawia豉 zawodnikom psikusa.Jednak g這wy do góry.Do ko鎍a pozosta這 nam wiele spotka,a nast瘼ne ju za tydzie w Rogach.Fakt,瞠 Burza zamyka tabel z 1 punktem nie 鈍iadczy o tym,瞠 b璠zie to 豉twy mecz.Nie trzeba ukrywa,瞠 to spotkanie jest bardzo wa積e i za wszelk cen musimy zdoby komplet punktów.

GKS Kro軼ienko Wy積e-Pustyny - LKS G這wienka 1:1 (0:0)

Sk豉d GKS-U: Rymarz - Le郾iak, Rysz, Filar ( '65 Szul ), Niemiec - Wilusz D., Pelczar R., W璕rzynek, Nowak, Wilusz R - Cymerman

Sk豉d G這wienki: Frydrych - Kubit, Majkut, Kozubal, Fr帷zek - Wilk,Pó販h這pek, Matelowski S., Guzik - Matelowski M., Kustro

Bramki: Wilusz R. ('72) - Matelowski M. ('80)

Kartki: Cymerman - Fr帷zek, Pó販h這pek

S璠ziowali: Domaradzki., ㄆksa