GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 58, wczoraj: 40
ogółem: 548 989

statystyki szczegółowe

Kontakty

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. crisq10 25
2. selbonge14 19
3. PatrykSzul 18
4. Mmucha 16
5. stepien4 16
6. WormeX 10
7. kresto 8
8. Rocket-r2 4
9. Johny07 3

Aktualności

Terminarz

  • autor: orzelpustyny, 2009-08-01 16:46
Na stronieOZPN-U Krosno pojawił sie terminarz na nadchodzący sezon 2009/10. Nasza drużyna została przydielona do klasy A2 w której znajduje się 12 drużyn. Z 10 z nich graliśmy w poprzednim sezonie. Doszły zato dwie nowe LKS Głowienka - spadkowicz z "okręgówki" oraz Tęcza Zręcin. Terminarz w rozwinięciu newsa.
 
1 kolejka 22 sierpnia 2009 godz. 12,00, 14,00    
1   LKS "Huragan" Jasionka - LKS Lubatowa    
2   ULKS "Burza" Rogi - KS "Start" Rymanów    
3   LKS "Karpaty" Klimkówka - LKS Lubatówka    
4   WLKS "Beskid" Równe - LKS "Tęcza" Zręcin    
5   LKS Głowienka - GKS Krościenko W. Pustyny    
6   LKS "Błękitni" Jasienica R. - LKS "Iwonka" Iwonicz    

2 kolejka 26 sierpnia 2009 godz. 12,00, 14,00 (środa)    

1   KS "Start" Rymanów - LKS "Huragan" Jasionka    
2   LKS Lubatowa - LKS "Błękitni" Jasienica R.    
3   LKS Lubatówka - ULKS "Burza" Rogi    
4   LKS "Tęcza" Zręcin - LKS "Karpaty" Klimkówka    
5   Krościenko W. Pustyny - WLKS "Beskid" Równe    
6   LKS "Iwonka" Iwonicz - LKS Głowienka    

3 kolejka 29 sierpnia 2009 godz. 12,00, 14,00    

1   LKS "Huragan" Jasionka - LKS Lubatówka    
2   KS "Start" Rymanów - LKS Lubatowa    
3   LKS Głowienka - LKS "Błękitni" Jasienica R.    
4   ULKS "Burza" Rogi - LKS "Tęcza" Zręcin    
5   LKS "Karpaty" Klimkówka - GKS Krościenko W. Pustyny    
6   WLKS "Beskid" Równe - LKS "Iwonka" Iwonicz    

4 kolejka 5 września 2009 godz. 12,00, 14,00    

1   LKS "Tęcza" Zręcin - LKS "Huragan" Jasionka    
2   LKS Lubatówka - KS "Start" Rymanów    
3   LKS Lubatowa - LKS Głowienka    
4   LKS "Błękitni" Jasienica R. - WLKS "Beskid" Równe    
5   Krościenko W. Pustyny - ULKS "Burza" Rogi    
6   LKS "Iwonka" Iwonicz - LKS "Karpaty" Klimkówka    

5 kolejka 12 września 2009 godz. 12,00, 14,00    

1   LKS "Huragan" Jasionka - GKS Krościenko W. Pustyny    
2   KS "Start" Rymanów - LKS "Tęcza" Zręcin    
3   LKS Lubatówka - LKS Lubatowa    
4   WLKS "Beskid" Równe - LKS Głowienka    
5   LKS "Karpaty" Klimkówka - LKS "Błękitni" Jasienica R.    
6   ULKS "Burza" Rogi - LKS "Iwonka" Iwonicz    

6 kolejka 19 września 2009 godz. 12,00, 14,00    

1   LKS "Iwonka" Iwonicz - LKS "Huragan" Jasionka    
2   Krościenko W. Pustyny - KS "Start" Rymanów    
3   LKS "Tęcza" Zręcin - LKS Lubatówka    
4   LKS Głowienka - LKS "Karpaty" Klimkówka    
5   LKS "Błękitni" Jasienica R. - ULKS "Burza" Rogi    
6   LKS Lubatowa - WLKS "Beskid" Równe    

7 kolejka 26 września 2009 godz. 12,00, 14,00    

1   LKS "Huragan" Jasionka - LKS "Błękitni" Jasienica R.    
2   KS "Start" Rymanów - LKS "Iwonka" Iwonicz    
3   LKS Lubatówka - GKS Krościenko W. Pustyny    
4   ULKS "Burza" Rogi - LKS Głowienka    
5   LKS "Karpaty" Klimkówka - WLKS "Beskid" Równe    
6   LKS "Tęcza" Zręcin - LKS Lubatowa    

8 kolejka 3 października 2009 godz. 12,00, 14,00    

1   LKS Głowienka - LKS "Huragan" Jasionka    
2   LKS "Błękitni" Jasienica R. - KS "Start" Rymanów    
3   LKS "Iwonka" Iwonicz - LKS Lubatówka    
4   Krościenko W. Pustyny - LKS "Tęcza" Zręcin    
5   LKS Lubatowa - LKS "Karpaty" Klimkówka    
6   WLKS "Beskid" Równe - ULKS "Burza" Rogi    

9 kolejka 10 października 2009 godz. 12,00, 14,00    

1 LKS "Huragan" Jasionka - WLKS "Beskid" Równe    
2   KS "Start" Rymanów - LKS Głowienka    
3   LKS Lubatówka - LKS "Błękitni" Jasienica R.    
4   LKS "Tęcza" Zręcin - LKS "Iwonka" Iwonicz    
5   Krościenko W. Pustyny - LKS Lubatowa    
6   ULKS "Burza" Rogi - LKS "Karpaty" Klimkówka    

10 kolejka 17 października 2009 godz.12,00, 14,00    

1   LKS "Karpaty" Klimkówka - LKS "Huragan" Jasionka    
2   WLKS "Beskid" Równe - KS "Start" Rymanów    
3   LKS Głowienka - LKS Lubatówka    
4   LKS "Błękitni" Jasienica R. - LKS "Tęcza" Zręcin    
5   LKS "Iwonka" Iwonicz - GKS Krościenko W. Pustyny    
6   ULKS "Burza" Rogi - LKS Lubatowa    

11 kolejka 24 października 2009 godz. 12,00, 14,00    

1   LKS "Huragan" Jasionka - ULKS "Burza" Rogi    
2   KS "Start" Rymanów - LKS "Karpaty" Klimkówka    
3   LKS Lubatówka - WLKS "Beskid" Równe    
4   LKS "Tęcza" Zręcin - LKS Głowienka    
5   Krościenko W. Pustyny - LKS "Błękitni" Jasienica R.    
6   LKS Lubatowa - LKS "Iwonka" Iwonicz    



  • Komentarzy [0]
  • czytano: [370]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ankiety

Czy drużynie GKS-u uda się wywalczyć awans w sezonie 2013/2014 ?


Jaką pozycję należy wzmocnić?

Zegar

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
TS Piastovia Miejsce Piastowe - GLKS Błękitni Jasienica Rosielna
OZS Guzikówka Krosno - LUKS Burza Rogi
LKS Tęcza Zręcin - LKS Głowienka
WKS Beskid Równe - LKS Lubatówka
LKS Jasiołka Świerzowa - GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne

Ostatnie spotkanie

LKS LubatówkaGKS "Wisłok" Krościenko Wyżne
LKS Lubatówka 3:2 GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne
2014-05-24, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
GLKS Błękitni Jasienica Rosielna 4:0 OZS Guzikówka Krosno
LUKS Burza Rogi 5:2 LKS Tęcza Zręcin
LKS Głowienka WKS Beskid Równe
LKS Lubatówka 3:2 GKS "Wisłok" Krościenko Wyżne
LKS Jasiołka Świerzowa 0:9 TS Piastovia Miejsce Piastowe

Kalendarium

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

GKS-Burza
Ładowanie...

Losowa galeria

Karpaty Klimkówka-GKS Krościenko Wyżne - Pustyny
Ładowanie...

Przyszli

 

Dominik Filar

 Patryk Bargieł

 Radosław Jurczak

 Rafał Józefczyk

 Łukasz Ślączka

 (Skończyli wiek trampkarza)

 

 

Konrad Rysz

Sylwester Majchrowicz

(Ostatnio bez klubu)

 

Odeszli

Przemysław Rymarz

Krystian Boczar

Krystian Rysz

Radosław Wilusz

 Patryk Szul

Krzysztof Leśniak

(Skończyli wiek juniora)

Adres

38-422 Krościenko Wyżne
ul.Sportowa 17